| adrian17 a întrebat:

Am o prietena de vreo 5 luni dar ne-am certat de 3 ori pana acum si ne-am impacat, acum suntem impreuna dar eu zic ca ne-am certat din cauza ei pentru ca se uita dupa altii si chiar a fost impreuna cu prietenul meu cel mai bun si acum mi-a zis sa fim din nou impreuna si eu am acceptat pentru ca o iubesc prea mult, acum ea sa intalnit cu un baiat la poarta asa ca intre amici zice ea pentru ca se plictisise in casa si eu eu nu puteam sa ies si eu i-am reprosat de ce?!, nu stiu ce sa fac in continuare sa ma despart de ea sau sa raman impreuna? avand in vedere ca ea mi-a gresit de atatea ori. mersi

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

I-ai suportat prea multe prietenei tale. Parerea mea este ca trebuie sa discuti cu ea si sa ii explici ca esti forte gelos (oricum ai toate motivele )si spune-i sa se puna in situatia ta. Eram de parere ca baieti se uita dupa alte fete dar m-am inselat.esti sigur ca ea nu vrea sa se razbune pe tine facand asta?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt mirela si eu am patit la fel ca si tine si m-am despartit de acea persoana si mi-a fost mult mai bine asa eu zic sa faci si tu la fel pentru ca nu o sa-ti para rau puuup