| bleakk a întrebat:

Am si eu nevoie de o parere SINCER din parte dvs. FARA SUPARARE. Imi puteti spune daca acest nas este prea mare/lung si necesita o operatie de rinoplastie. Astept DOAR pareri/sfaturi.
POZE: http://s24.postimg.org/......1987_o.jpg
http://s13.postimg.org/......6137_o.jpg

14 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Parerea mea este ca nu trebuie nimic. Ai un nas potrivit. Ti se pare ca este mare doarece ai fruntea si barbia trase inapoi. Stai linistit!

| AlexanderAdrian a răspuns:

Ok problema nu e nasul, el nu e nici lung nici urat, problema o cauzeaza barbia ta care este mai in interiorul profilului decat trebuie.

Revenind la nas, are usoare denivelari insa atat de usoare incat din profil n-are absolut nici o problema. Daca vrei pune si-o poza din fata si-ti spun daca ar fi vreo problema din fata, pare un pic indreptat in jos mai curand decat lung.

| T0T a răspuns:

E foarte ok. Pentru asta vroiai tu operatie estetica? Doamne fereste...

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Asta chiar a avut motiv pentru operatie :))

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......tonciu.jpg

| AirănMeidăn a răspuns:

Imi place nasul tau

| bleakk explică (pentru AirănMeidăn):

Adica?laughing

| AirănMeidăn a răspuns (pentru bleakk):

Era o gluma, stai calm
Dar chiar nu ai nici o problema cu nasul, pe bune iti zic. Esti foarte ok

| Mayar a răspuns:

Eu cred ca esti lud... sau ai baut ceva,,,,, Ce D-zeu vezi tu in neregula cu nasul?! Ce?! E cat se poate de normal.
Poate vrei sa iti faci operatiesa ti-l faci anormal, ca altceva nu ai ce sa faci la el - nu vad nimic in neregula. Asa ca termina cu prostiile!

| Lawliet14 a răspuns:

Ai un nas ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. E cat se poate de normal. Ce? Rade cineva de tine pe la scoala, pe undeva? Nu-i lua in seama.

Nu, serios, chiar ai un nasuc simpatic. ^_^

Vezi cu cosurile alea poate mai scapi tu de ele. Trateza-ti acneea. Nasul n-are nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa nasul acolo.Problema e la usa.Incearca s-o reconditionezi un pic, poate-i schimbi si culoarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu glumesti? N-ai niciun defect la nas, de ce-ti faci atatea griji? Apropo, arati bine.

| Syndre a răspuns:

Nu, după mine e okay. Nu e nimic care să sară în evidență, știu persoane cu nasul mult mai mare(chiar fete).

| IoanaPsy a răspuns:

Nasul tau este perfect normal. Este bine proportionat cu restul fetei. Ca sfat, pentru a mai diminua grijile referitoare la acest aspect, recomand exercitii de crestere a stimei de sine si dezvoltare personala. Vei invata cum sa te accepti si sa te placi asa cum esti. Gandeste-te ca operatia de rinoplastie e foarte dureroasa si exista sanse ca rezultatul sa nu fie pe placul tau. Gandeste-te bine inainte de a lua o asemenea decizie.