| Floreenofficial a întrebat:

De aseară îmi lăcrimează ochiul stâng și îmi curge și nasul,dar doar nara stângă. Deci, după cum vedeți
am o problema cu partea stângă a fetei.Aseara mi-a curs apa,lacrimi, abundent din ochi.Acum e mai bine,dar ochiul tot are ceva, nu e ca cel drept.Ce sa fac sa nu îmi mai lacrimeze ochiul stâng? Ajutor și sănătate tuturor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Iblue a răspuns:

Mergi la un control oftalmologic

| Floreenofficial explică (pentru Iblue):

Mulțumesc! Mi-a luat tata niste picături și mi-a pus, dar tot îmi lăcrimează. sad

2 răspunsuri:
| Iblue a răspuns:

Mergi la un oftalmolog, el poate sa iti spuna cu exactitate ce sa faci