| Claudiuuuu a întrebat:

Am un telefon Samsung. Vreau sa stiu o chestie in legatura cu melodia de apel : imi pot pune melodii diferite in functie de cine ma suna? Adica de exemplu cand ma suna cineva sa imi sune cu o melodie, si cand ma suna mama sa sune cu alta melodie. Se poate? Si daca da, cum?

Vreau sa am alta melodie atunci cand ma suna mama si tata laughing.

Dau FUNDITAAAA!

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

In mod normal ai putea sa faci lucrul asta foarte simplu.Mergi la contacte, deschizi cum ar veni mama sau tata si optiuni.Si la optiuni ar trebui sa iti apare Ringing tone, daca ai meniul in engleza.Si de acolo selectezi tonul de apel pentru contactul respectiv.Bafta!

| clauss a răspuns:

Da se poate si eu am un Samsung si fiecare apelant are o melodie