| Foxie2 a întrebat:

Cand a fost prima ta beție?

24 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu stiu, nu constientizam pe atunci.

| Ţepeşu a răspuns:

Acum sunt în Rusia. Ştiţi ce urmează, nu?

| AlinaaAli a răspuns:

Cand am luat examenul de capacitate!batting eyelashes

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

La maternitate

| CastraveteMurat a răspuns:

Când aveam 4 ani... sau 3... nu mai știu.
Eram la bunici și am rămas singură în curte pentru că mama și ceilalți au plecat până în livadă să vadă nu știu ce.
Pe o bancă din curte era o sticlă de vodka. Era băut cam jumătate din ea și mie mi s-a făcut sete. Am văzut sticla de acolo și am început să beau (nu știam că apa nu are gust thinking) până am golit sticla rolling on the floor.
True story. b-)

| Foxie2 explică:

Esti o insulta a fiintei ce se numeste om.
Eu chiar nu inteleg cum draq nu ti-am dat ignor.

| Holocaust a răspuns:

It's that possible?

| NothingToEat a răspuns:

La banchetu din a5a doamne cat am baut acolo...toti la gramada ma mir cum nu neam si f... t
True story

| Foxie2 explică (pentru NothingToEat):

De unde stii ca nu v-ati si f... t? Daca ati baut asa mult

| NothingToEat a răspuns (pentru Foxie2):

Ai dreptate....cred ca ne-am si f... t

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Nu m-am imbătat înca...

| Mephisto666 a răspuns:

La 12 ani cu vin rosu de tara
pacat ca nu imi aduc aminte nimic
decat durerea de cap de adoua zi

| Nolkyz a răspuns:

Cu părinţi sau fără? Cu părinţi pe la 7 ani, fără părinţi la 12.

| epurel a răspuns:

Mâine.

| VladimirPutin a răspuns:

La 3 zile

| Foxie2 explică (pentru VladimirPutin):

La 3 zile de la?

| VladimirPutin a răspuns (pentru Foxie2):

De la alegerea mea ca președinte prima oară

| Foxie2 explică (pentru VladimirPutin):

Inseamna ca inca nu te-ai imbatat laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la vreo 5 ani, am baut vreo 2 litri de vin de ala dulce crezand ca e suc.

| CoCoMona a răspuns:

In anul trei de facultate impreuna cu colegii de serviciu... a fost prima si ultima, tot incercam sa tin pasul cu ei, dar n-am reusitrolling on the floor, nici mult n-am baut, dar le-am tot amestecat deoarece luasem toate cluburile la randrolling on the floor... a fost o seara de pomina, am adormit in ultimul clubhappy

| SIsUTuDoR a răspuns:

Mda prima betie nu ai cum so uitilaughing)aveam 14 ani si eram la tara la bunici, a fost super dimineata imi era o greata si totul se invartea in jurul meu vreo 2-3 zile nu am putut face nimicalaughing, o zi buna iti dorescwinking si nu te apuca de baut droguri si tigari!:*

| Daisy69 a răspuns:

20 mai 2011, din trei pahare de bere mi se imvirtea totul in jur si eram cea mai curajoasa dintre totibig grin

| epurel a răspuns (pentru Daisy69):

Doar 3? :]]., totusi sa fiu on topic : prima betie n-am avut-o cand am fost mic, ca eram cumite... sau cred ca pe la 4 ani de la must.