| AvalohAlyn a întrebat:

Ați simțit cutremurul?
Ora 3:28
La Galați s-a simtit.
Mi-e frica insa de cutremurul mare ce zic ăștia că e posibil sa vina.

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Chiar deloc.

| SilentRain a răspuns:

Dep,a fost destul de puternic

| J0B0MAT a răspuns:

Nup.De cum am ajuns acasă pe la 1 am căzut direct în pat, nu m-am mai schimbat, spălat, acolo am încremenit. Putea să fie și explozie, nu aș fi simțit nimic.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu am simtit insa am avut in mine o inexplicabila mare neliniste si nu am putut dormi m-am tot invirtit in pat iar somnul nu venea.A mai fost acus un an un cutremur in Turcia la fel am patit si atunci, nu stiam sa dorm pana la 4 dimineata nu stiam de ce si pe urma am aflat de cutremur.De acum inainte voi sti ca daca nu pot adormi pana la ora 3-4 dimineata inseamna ca undeva pe o raza de 1000 km e cutremur.