| anonim_4396 a întrebat:

Ati tinut vreodata un jurnal? happy

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Daca am tinut? Daca am avut poate...da, am avut mai multe doar ca pe vreo doua nu le-am terminat adica am scris doar in cateva pagini, pe unul l-am terminat de am ajuns sa scriu si pe coperta aproapelaughing si acum mai am unul doar ca am scris in el intr-un timp si acum mi-e cam sila sa mai scriu:-s laughing nu am mai scris demult...

fundita?happy

6 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Da, si dupa o zi l-am lasat!

| dydy1 a răspuns:

L-am tinut in mana atat

| Danyel a răspuns:

Nu.Pare nasol.

| monochrome a răspuns:

Nu, mi se pare o prostie. O.o

| Dianaaa1997 a răspuns:

Da, pana m-am plictisit sa scriu in el zilnic laughing

| julietadya a răspuns:

Da cu winnie the pooh era pe coperta laughing dar m-am plictisit dupa o luna! Acum vreau sa imi fac o agenda cu melodiile cateretilor favoriti si cine stie poate compun si eu catevabatting eyelashes