| anonim_4396 a întrebat:

am antivirusul Eset Nord 32 antivirus 6 si am enerveaza ceva la el: iti tot zice : virus signature database is out of date ( invalid user and passvord) ce sa fac cu el, am bagat si alte usere si parole, i-am upgradat versiunea, da tot asa.
Help!

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Iti zice asta pentru ca verifica autenticitatea datelor de logare. daca userul nu apare ca a cumparat software-ul sau ca a folosit aceeasi licenta de pe mai multe calculatoare, iti va aparea chestia aia

Ai putea sa incerci sa iti faci un cont pe site-ul Eset. si sa te loghezi cu datele alea.

| anonim_4396 explică (pentru Danzell):

Pai antivirusu mi la bagat un tip la care am dus sa imi repare pc-ul. Dar oricum voi incerca

| StiLLz a răspuns:

Il poti rezolva cu purefix si o sa il ai activat pentru totdeauna. http://www.piratebytez.com/......s-5-6.html