| StaiCaTrag a întrebat:

am castigat la promotia sprite-fanta un ceas si nu stiu cum sa intru in posesia lui. Cine ma poate ajuta va rog, premiul trebuie revendicat in 3 zile si mai am doar azi si maine... sad Scuzati categoria nu am stiut unde sa postez.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adresa de mail este validare@promotiesms.ro deci fara punctul acela dintre cuvintele promotie si sms

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea, cu placere :=j

| M3K4N0ID a răspuns:

Te duci la baza firmei si iti ridici premiul!

| StaiCaTrag explică (pentru M3K4N0ID):

Da dar eu sunt dintr-n oras mic si nu este firma aici. Am primit un numar de telefon prin mesaj si zice ca trebuie sa sun la el pentru informatii si imi zicea unul din cei care raspund ca trebuie sa trimit un email cu poza capacului. Numarul de telefon e 0215281772 si emailul trebuie trimis la ceva de genul validare@promotie.sms.ro dar asta nu e adresa email.

| M3K4N0ID a răspuns (pentru StaiCaTrag):

Pai suna-i si vezi!

| Maryama_An_1992 a răspuns:

Validare@promotiesms.ro

| Moraru_Roxana_1988 a răspuns:

Am câștigat un tricou