| Walker a întrebat:

happy Am cumparat prietenei mele(19 ani) de Craciunul acesta o bratara si niste cercei si as dori niste sfaturi in legatura cu cadoul.As vrea sa mai adaug ceva la el sa semnifice mai mult ocazia pentru care il iau, mai precis Craciunul si daca este ok ce am ales.Astept niste sfaturi, multumesc happy

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

O sa aprecieze gestul oricum, chiar si daca nu mai adaugi nimic.
Daca tii neaparat sa mai pui ceva pentru simti ca e incomplet (stiu cum e), atunci te sfatuiesc sa creezi tu ceva. O felicitare personalizata facuta de tine sau o lumanare parfumata pe care o decorezi cu un bilet frumos, flori.happy

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ai putea adăuga un lănţişor, să fie setul complet.Şi ea va aprecia gestul, oricum.O să fie foarte mulţumită.

| neutrino a răspuns:

Sunt din plastic sau din tabla cu sclipici? Oricum nu uita de un buchet mare cu trandafiri.

| Walker explică (pentru neutrino):

Pai m-au ajuns 120 de lei, nu-s chiar asa laughing

| Jolenne a răspuns:

Un buchet de flori sau o cutie de bomboane. Dar eu cred că gestul contează... nu trebuie să fie ceva prea "pompos" pentru că îşi pierde din semnificaţie...