| crynutza34 a întrebat:

Am o intrebare big grin : de la un timp nu imi mai apar avatarele tuturor celor pe care ii am in lista, doar unora, si am inteles ca nici pe al meu nu il vad ceilalti, si poza la avatar este pusa.imi puteti zice de ce sau macar cum pot sa il fac sa revina la normal( sa vad avatarele si ceilalti sa il vada pe al meu)? fundita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| PinkTerror a răspuns:

Eu am rezolvat prin upgradarea la 11 beta...

parerea mea personala este ca yahoo introduce mici erori pentru a forta lumea sa upgradeze... thinking

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Nu este de la messenger-ul tau. Tot ce trebuie sa faci este sa astepti, messenger-ul se misca mai greu in ultimul timp, atata tot.
O zi buna! happy