| bubualyy a întrebat:

am sa va pun o intrebare : conteaza cel mai mult intr-o relatie frumusestea, si la ce scoala ai facut? astept raspunsurile voastre, multumesc.

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Înainte de relaţie a contat frumuseţea, dar vorbim de o relaţie.
Într-o relaţie contează foarte mult FIDELITATEA.

2 răspunsuri:
| DontHaveANamee a răspuns:

Pentru mine nu contează frumuseţea, ci caracterul.Deci nu,nu frumuseţea e cea mai importantăwinking.Şi nici ce şcoală ai făcut nu contează,acum depinde şi de persoana cu care vrei să ai o relaţie.Şi ca să fiu sinceră,toţi suntem frumoşi, dar ne găsim defecte. Dacă ai încredere in tine, şi te simţi bine in corpul tău şi n-ai complexe, eşti frumoasă şi pentru alţii.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, în niciun caz.

Frumusețea corporală? Măi, asta e temporară și ce te faci peste 10 ani când îmbătrânește și face riduri, nu-ți mai iubești partenerul?

Frumusețea caracterului, sufletului, educației astea contează, după mine.
Și ce contează școala? E ca și când ai judeca după drumurile ce le parcurge, direcția în care o ia spre un magazin... înțelegi?