| Stardust22 a întrebat:

Buna ziua!

As avea si eu o intrebare la care as dori sa primesc cat mai multe pareri. Ati putea avea o relatie cu o persoana cu dizabilitati?

Multumesc si astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| Dyanita a răspuns:

Buna. Totul depinde de ambele persoane. Ca sa fii cu o pers cu dizabilitati trebuie sa faci anumite sacrificii si nu va fi usor. Dar pana la urma nimic nu poate sta in calea dragostei cand 2 oameni se iubesc cu adevarat!

6 răspunsuri:
| JayZei a răspuns:

Normal. daca va iubiti happy

| neutrino a răspuns:

Teoria spune ca da, practica spune ca nu. Fiecare ne cautam partenerul din acelasi mediu din care facem parte fiecare, fara a nega ca dorim sa tintim chiar mai sus.

| grab a răspuns:

Paralympics much?

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Depinde de dizabilitate

| lolylolypops a răspuns:

Nu! Categoric nu! Dar depinde de gradul dizabilitatii, daca e ceva minor da, daca dragostea chiar exista intre voi, daca handicapul este sever, m-as opune categoric!

| tinka1 a răspuns:

Sunt si ei oameni. Dar eu nu m-as lega cu el/ea intr-o relatie