| ody a întrebat:

am si eu o problema grava peste o saptamna si ceva trebuie sa merg la un majorat, dar problema e ca eu nu stiu sa dansez, cum as putea sa invat, poate pe net gasesc ceva, dar nu stiu ce sa fac, help, ajutati-ma va rog, multumesc dau fundita:*

3 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Ai putea sa rogi pe cineva care chiar stie sa danseze sa te ajute cat de cat pana la acel majorat! Daca nu cunosti pe cineva priceput, atunci incearca si du-te la niste cursuri cat mai repede. Daca nici varianta asta nu o poti pune in parcatica, atunci nu ramane decat sa inveti singura acasa, cauta filmulete pe you tube sau alte site-uri. Orice ai alege, o sa vezi ca o sa te descurci, vei dansa foarte bine la majorathappy

| stelutzaurie a răspuns:

Sunt cursuri de dans, gasesti si pe net uite aici

| stelutzaurie a răspuns:

Intra pe youtube si scrie invata dans si da clik pe al 3 lea videoclip