| ody a întrebat:

am si eu o problema grava peste o saptamna si ceva trebuie sa merg la un majorat, dar problema e ca eu nu stiu sa dansez, cum as putea sa invat, poate pe net gasesc ceva, dar nu stiu ce sa fac, help, ajutati-ma va rog, multumesc dau fundita:*:*

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Iei şi dai din plete pe-acolo căci oricum vor fi toţi beţi şi nu se vor prindewinking

| psiko a răspuns:

Am mai scris la o fata tot legat de problema care o ai si tu, poate te ajuta si pe tine.
http://www.tpu.ro/......-orce-mel/

| ruginiz a răspuns:

Iei frumos o colega de manuta, prietena ta cea mai buna, o persoana cu care te intelegi bine si o rogi sa te invete cateva miscari. Acum depinde si despre ce dans e vorba. Daca e vorba de dans obisnuit pe muzica pe val acum, e simplu, sunt sigura ca ai ceva miscari, trebuie sa te lasi purtata de ritm si sa te misti in stilul tau happy