| ody a întrebat:

am si eu o problema grava peste o saptamna si ceva trebuie sa merg la un majorat, dar problema e ca eu nu stiu sa dansez, cum as putea sa invat, poate pe net gasesc ceva, dar nu stiu ce sa fac, help, ajutati-ma va rog, multumesc dau fundita:*:*:*

2 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Hello, cauta pe youtube, sunt o multime de tutoriale in care poti invata asta...foloseste'te de oglinda ca sa poti vedea daca urmezi corect pasii, la cursuri de dans nu te vor invata in cateva zile decat 2-3elemente, acela nu este dans...totul tine de ambitia ta.mai ales daca stii si putin engleza, o sa te descurci grozav pe youtube! Succes si distractie placuta!

| gaabitaa95 a răspuns:

1.Ai putea cauta pe Youtube.com
2.Ai putea cere ajutorul unei cunostinte.
3.Cauta si tu o sala de dans in oras si sa te ajute pentru cateva ore.