| ody a întrebat:

am si eu o problema grava peste o saptamna si ceva trebuie sa merg la un majorat, dar problema e ca eu nu stiu sa dansez, cum as putea sa invat, poate pe net gasesc ceva, dar nu stiu ce sa fac, help, ajutati-ma va rog, multumesc dau fundita:*:*::*

5 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Pai.depinde si ce muzica se pune.
nu stiu.iti recomand.sa dansezi in fata oglinzii.
ascultand muzica pe youtube.
muzica house.asculta.poate se pune la majorat.

| BlueByMe a răspuns:

Pai cauta pe youtube de exemplu,, learning (tipul dansului)'' sau cauta pe google download cursuri...
dar iti recomand sa inveti dansul pinguinului laughing (pan acum nu a lipsit de la nici un majorat sau petrecere) big grin

Răspuns utilizator avertizat
| 16.laura.16 a răspuns:

Asculta muzica, danseaza in fata oglinzii, uita-te la videoclipuri cum se misca fetele, iesi la discoteca...Nu e greu-lasa-te purtata de muzica!

| djcris14 a răspuns:

Cam greut ody dar. ce fel de muzica trebuie sa dansezi.doar nu valslaughing''...''cauti pe net pasi de dans pentru (ex.manele) daca nu gasestimai uitate la tv sigur o sa gasesti dansuriwinking