| crisssy a întrebat:

As vrea sa stiu care perioada a vietii v-a placut sau care credeti ca o sa va placa...big grintongue

6 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Copilăria-fericită vreme, cea a basmelor! N-aveam, altă grijă decât temele şi ce joc nou vom juca mâine, singura tragedie era şaptele de la mate, descoperisem cărţile şi lumile lor fantastice, părinţii mă înconjurau cu dragostea lor, mi se părea ceva normal şi de la sine înţeles...sau adolescenţa-primul sărut, primele iubiri, singurele lacrimi vărsate erau pentru că EL nu mă băga în seamă, aveam visuri şi planuri cât Everestul... unde s-a dus inocenţa aceea?

| Andreea_8014 a răspuns:

Copilarialove struck

Deyutzalove struck

| ÅñdRa a răspuns:

Pana acum copilaria, e o perioada minunata o perioada in care traiesti intr-o lume lipsita de griji o lume a inocenteihappy

| nekane a răspuns:

Mi-a placut perioada liceului, am trait cele mai frumoase clipe de pana acum, eram lipsita de griji, inconjurata de prieteni, aveam vointa si reuseam sa obtin orice.Gandindu-ma la viitor, sunt convinsa ca o sa fiu implinita cand voi avea un copil, cred ca perioada graviditatii si tot ce urmeaza dupa, sunt momente inegalabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi eu cred că virgulă copilăria este cea mai frumoasă parioadă a vieţii. Aceea în care nu ai nici o grijă, în care singura prioritate este aceea de a cunoaşte lumea, de a trăi, în care te bucuri şi zâmbeşti la orice nimic al vieţii, în care ai da orice să creşti mare, să ştii tot, în care cea mai mare avuţie este imaginaţia, în care eşti atât de naiv încât să crezi că totul este roz şi frumos. Aş da orice să fiu iar copil dar... mereu aşa este, când eşti mic vrei să fi mare. şi vei fi, cânde eşti mare vrei să fii mic, dar nu vei mai fi niciodată. Mult succes happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand am devenit constienta de mine, am trait cu placere, intens si firesc toate perioadele vietii, imi place sa fiu pe lumea asta si cred ca o sa ador viata si cand o sa ma intorc la pampers! tongue