| Anonim8789 a întrebat:

Buna, îmi puteți spune cei din Sighet, care dintre sălile din Sighet au instructor inclus în abonament, sau care săli au instructorii sai care m ar putea Ajuta sa ma apuc de sala și sa ma ajute cu un program fix de exerciți

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Bravo tinere, ma bucur ca esti genul de om care accepti sfaturi si vad ca ai pus sfaturile noastre in miscare, referitor la ce ai intrebat aici https://www.tpu.ro/......a-ma-apuc/

nu sunt din zona ta ca sa iti recomand o anume sala

insa ai putea sa selectezi 2-3 sali de forta/fitness dupa o cautare atenta pe google si/sau Facebook, din orasul tau, si sa mergi cand ai timp diponibil sa vorbesti cu cei de acolo, te vor ajuta cu siguranta in ceea ce cauti! ai sansa in functie de pret si de ce raspunsuri primesti sa iti faci o selectie fata de ce sala vei alege in viitor, adica nu trebuie sa o alegi neaparat pe prima la care ai sa mergi sa o vizitezi, sau la fel de bine poti chiar pe aceea sa o alegi ulterior!
cand intri intr-o sala de aceasta este totdeauna o persoana la receptie, cu acea persoana poti vorbi despre lucrurile care te intereseaza!