| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati?straight face Am o catelusa pichineza super dragutsa, dar sensibila. Seara inainte sa ma culc o bag in casa intr-o cutie si dimineata o scot afara. Ea din vara are si probleme cu laba stanga din spate. Si Azi noapte m-am trezit cu ea in pat. Am dat-o nervoasa jos, deh era 5 dimineata iar eu aveam draci ca am citit o carte pana la 1 si ceva si mi-era somn. Apoi am dat usor in ea, apoi am dat-o afara. Acum a inceput sa faca urat si numai poate sta in picioare. Oare credeti ca e din cauza mea ca am lovit-o? Sau o fi de la frig ca a inghetsat? worried

5 răspunsuri:
| asdgfhresry a răspuns:

Ete... cum sa nu dai intr-un caine? Apai iti convine sa vina in pat sa iti dea o limba? angry

| asdgfhresry a răspuns:

Auloo da' am lovit-o incet angry angry angry si in plus i-am dat peste cap, iar ea are probleme cu labele

| fly a răspuns:

Scuza-ma dar eu cred ca ai gresit! Nu trebuie sa dai deloc in ea! E un biet animal care cauta un pic de caldura umana! Eu cred ca ar trebui sa o duci la veterinar, daca din vara pana acum nu i s-a vindecat labuta, cu siguranta are ceva ce nu e in regula! Cei care au caini trebuie sa-i respecte si sa-i grijeasca bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e din cauza ca ai dat in ea ci cred ca s-a lovit la labuta cand a sarit din pat... daca afara era frig, frig, frig de tot, sa-r putea sa i fi inghetat osul daca o durea picioarul dinainte cred ca era logic, dar nu mai cauta sfaturi de la cineva fara experienta, du-te cu ea la un doctor si spune-i ce are

| lily_2111 a răspuns:

Pai nu te supara dar cred ca-i din cauza ca ai dat in ea