| ___Enzo a întrebat:

Bună seara! Ce vrea sa însemne această conversație: 1rănirea prin vaccin și moartea prin vaccin nu știe niciun partid nu știe nicio ocupație asta a fost!

2 răspunsuri:
| Dragobeta a răspuns:

Intrebarea ta e cam neclara.
Exact sa a fost pronuntat? Ca cine a zis-o, nu sie nici macar ce inseamna "ocupatie".

| ___Enzo explică (pentru Dragobeta):

Așa a fost tradusă din engleză: Incase you missed the NEW Shotcallers episode?⁠

"The tragic reality is that vaccine death or injury knows no party, occupation, or race." ⁠

? Tap the link here to hear the full conversation between Dr. Ealy and Rebecca Hardy! https://texansforvaccinechoice.com/dr-henry-ealys-grand-jury/