| dariana17 a întrebat:

Sunt in primul an la drept si nu am dat nici un examen deoarece sunt plecata in strainatate si nu am posibilitati sa locuiesc in tara. Mi-ar putea spune cineva cand se dau restantele sau daca m-ai am posibilitate sa le dau? va multumesc!happy

5 răspunsuri:
| PisicaAristocrata a răspuns:

Depinde la care universitate esti, eu stiu ca de obicei restantele se dau prin toamna. Poti suna la universitatea respectiva ca sa primesti un raspuns sigur, cauta site-ul si datele de contact pe net.

| dariana17 explică (pentru PisicaAristocrata):

Multumesc PisicaAristocrata...dar ai cumva idee cate examene sunt si din ce se da? mersi frumos de raspuns

| PisicaAristocrata a răspuns (pentru dariana17):

Iarasi depinde de universitate, eu am pe semestru 4 examene si cineva de la alta are peste 10.Se da din materia care s-a predat peste semestru.

| dariana17 explică (pentru PisicaAristocrata):

Sunt la constantin brancoveanu. oricum mersi de rasp

| dariana17 explică:

Multumesc PisicaAristocrata...dar ai cumva idee cate examene sunt si din ce se da? mersi frumos de raspuns