| elena04 a întrebat:

Buna TPU am 15 ani. vreau sa ma lamuriti cu un lucru astazi am facut pentru prima data dragoste cu prietenul meu si mi-am pierdut virginitatea DAR am folosit prezervativ....si totusi intrebarea mea este...POT SA RAMAN INSARCINATA? (PREZERVATIVUL NU SA RUPT!) VA ROG SERIOZITATE

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca prezervativul nu ar fi sigur in proportie de 99% crezi ca s-ar mai comercializa? NU ai cum sa ramai insarcinata daca ati folosit cu atentie prezervativul...

| Duucu a răspuns:

15 ani și deja ți-o tragi? Îmi faci și mie un oral atunci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poți, având în vedere că nicio secreție nu a ajuns în tine, cu siguranță că se poate, copiii se fac și din masturbare sau din aer.
Și nu numai sarcina e o problemă, ci riscurile precum cancerul de col uterin pe care îl vei căra cu tine. Totuși, e vaginul tău, doar țineam să îți amintesc.

Măi copii măi, de ce vă începeți viața sexuală fără să aveți idee cu ce se mănâncă? Și nu mă refer la a mânca la propriu.
Vă faceți de râs.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Curiozitatea a omorât pisica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Și cunoașterea a înviat-o.winking

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevărathee hee