| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare! am un telefon Nokia 5228. Problema este ca nu am internet pe telefon, dar am werless conectat pe PC-ul din casa. Intrebarea mea este: Pot conecta telefonul la wireless? Daca DA, cum? dau Funda pentru raspunsul cel mai concret. big grinD

Răspuns Câştigător
| tonyeu12 a răspuns:

Pai daca nu ai nici wi-fi si nu iti functioneaza poti dooar sa suni la firma aceea sau sa mergi cu telefonul la Orange

3 răspunsuri:
| tonyeu12 a răspuns:

Da sigur ca te poti conecta trebuie doar sa intri la setari conectivitate si WI-FI si acolo scrie undeva parola si acolo trebuie sa iti fii dat baietii care ti lau instalat de ex si eu am si mie mi-a scris un bilet cu parola daca nu tiau scris nu ai ce face decat sa suni la ei si sa ii intrebi si vreau sa te intreb si eu ceva:te roooog din tot sufletul meu daca ai citit la medeleni de ionel teodoreanu vol2 mil povestesti si mie te rog ca imi trebuie la scoala si nu gasesc niciunde rezumatul la vol 2 te rog e urent daca ma poti ajuta mersii

| Asfgrhr a răspuns (pentru tonyeu12):

Tonyeu, nu am citit volumul dar poti gasi pe internet. Iti dau cateva site-uri, iar daca ai de facur un referat, scrii de la fiecare pagina, cate putin.
http://www.TPU.ro/......-2-va-rog/ Http://www.scribd.com/doc/2282640/Ionel-Teodoreanu-La-Medeleni-vol-23

| Asfgrhr a răspuns (pentru tonyeu12):

Dar eu nu am Wi-Fi. Ce pot sa fac?

| tonyeu12 a răspuns (pentru Asfgrhr):

Pai daca nu ai nici wi-fi si nu iti functioneaza poti dooar sa suni la firma aceea sau sa mergi cu telefonul la Orange