| AnonimEs a întrebat:

as exagera daca i-as reprosa iubitului meu ca de ce da "uau" sau "ador " la unele poze de a fetelor, sunt foarte geloasa si el e foarte gelos si posesiv, mai ales din cauza ca merg la scoala, stau in banca si i fac lui poze cu ce fac, se apropie ziua lui o sa i puna toate poze cu el de ziua lui o sa comenteze cine stie cu ce, am fost 9 luni ne-am despartit si ne-am impacat din nou, ce sa fac sa i reorosez ca de ce face asta ce sa fac? Stiu ca ma iubeste mult dar e foarte posesiv mereu ma suna in pauze, azi a zis sa ma mut singura in banca am acceptat chiar daca mi rusine de ce spun colegi. Ce sa fac sa i reprosez, ar trebui sa fiu geloasa ca face asta( chestia cu ador ) sad

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Doamne fereşte

| zurick a răspuns:

Niciunul dintre voi nu are motive relevante de gelozie.

| LoveSleep a răspuns (pentru zurick):

Ne-am săturat de poza ta.

| zurick a răspuns (pentru LoveSleep):

Voi pune pe listă punctul tău de vedere, așteptând să am timp să-mi pese.

| Divy a răspuns:

Eu zic să vă despărțiți până nu se ajunge mai rău, consider că gelozia ta e comparativ mică cu posesivitatea lui.
Practic tu ești păpușa lui și face ce vrea cu tine, eu zic să vă despărțiți fie el să mai renunțe să îți impună atâtea.
Aceasta e părerea mea, poate fi greșită poate fi corectă decizia îți aparține. Baftă!