| papusika34 a întrebat:

De cand ma uit la Naruto mi-am concentrat mai mult mintea pe 2 persoane: Sasuke si Sakura. Bine... Deci sunt multe momente in Naruto.

Adica mai tin minte la examenul chunin cand Sasuke s-a batut cu Lee, iar cand a cazut de la inaltimea aia, Sakura la prins atat de repede. Si la runda a 2-a in padurea aceea. Cand Orochimaru i-a pus semnul blestemat lui Sasuke si Sakura avut grija de el. Iar cand Sakura a incercat sa lupte pentru a-si proteja prietenii, Sasuke a vazut-o vanata si ranita, cu parul taiat, iar plin de furie a vrut sa ii omoare pe aia. Cand Sasuke a fost la spital, am auzit, printr-un comentariu pe youtube, am aflat ca Ino l-a imbratisat, iar Sasuke i-a spus sa se dea. Iar cand Sakura l-a imbratisat a lasat-o. Cand Sasuke a plecat din sat, Sakura i-a marturisit adevaratele sentimente si i-a spus ca il va ajuta la razbunare, dar acesta nu a vrut sa ii puna viata in pericol, asa ca i-a multumit ca a avut grija de el si ca i-a marturisit adevarul in legatura cu acele sentimente, apoi a lovit-o incet, lesinand-o si a pus-o pe o banca. Am citit pe unele forumuri ca ar fi putut sa o sarute, dar nu se stie Sunt mii se momente, chiar si in misiuni. Cand au facut misiunea aceea de grad C, Sakura a inceput sa planga langa trupul fara viata a lui Sasuke, iar din aceasta cauza, Sasuke s-a trezit. Eu spun sincer ca acesti doi porumbei se cam ascund de camere. Totusi in shippuden nu se arata semne ca ei doi ar putea fi macar prieteni. Totusi se asteapta filmul Road to Ninja, unde in cateva videoclipuri se arata cum Sasuke ii da o floare Sakurei.

Rostul acestei intrebari este: credeti ca ei doi ar putea fi un cuplu? Chiar daca autorul acestui anim a spus ca nu vrea sa bage cupluri in acest anim.

Adica prin cele spuse mai sus tragem o linie mare si ne gandim ca ei doi tineau unul la altul. Cred ca si acum in shippuden Sasuke se gandeste la Sakura. Si in plus, si-a implinit un scop, parca mai era unul: refacerea clanului. Dar se stie ca pentru asta are nevoie de o fata >:. Dar este obsedat de razbunare.

Voi ce credeti? Aaa si daca imi puteti spune (daca ati vazut niste episoade care inca nu au aparut in Romania) ce se intampla pe viitor. Funda. ATENTIE: Vreau explicatii de la voi, iar daca nu puteti, hai treaca de la mine, puteti lasa si site-ul.tongue app. SCUZE de CaTEGORIE...

4 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Sasuke a vrut clar s-o omoare in Shippuden.
Daca nu aparea Naruto probabil era moarta si ingropata.
Nu mai spun de faptul ca Sakura s-a indragostit de Naruto [poti observa asta in mai multe episoade] si vroia sa-l omoare pe Sasuke.

| papusika34 explică (pentru Cherilyn):

Intr-un episod a spus ca il iubeste pe Naruto, ca sa-l faca sa renunte sa-l mai caute pe Sasuke.Nu este adevarat, ca ea il iubeste pe Naruto.winkingCine ti-a spus asta te-a pacalit.

| Cherilyn a răspuns (pentru papusika34):

Damn, asa-i, am inteles eu gresit, acum mi-am amintit faza...
Sakura e asa enervanta...happy

| leftside a răspuns:

Lui Sasuke nu i-a placut niciodata nici de Sakura, nici de Ino, nici de Karin. Pe Sasuke il intereseaza doar scopul lui, chestiile astea cu "cuplul" sunt niste aiureli care nu exista!