| papusika34 a întrebat:

De cand ma uit la Naruto mi-am concentrat mai mult mintea pe 2 persoane: Sasuke si Sakura. Bine... Deci sunt multe momente in Naruto.

Adica mai tin minte la examenul chunin cand Sasuke s-a batut cu Lee, iar cand a cazut de la inaltimea aia, Sakura la prins atat de repede. Si la runda a 2-a in padurea aceea. Cand Orochimaru i-a pus semnul blestemat lui Sasuke si Sakura avut grija de el. Iar cand Sakura a incercat sa lupte pentru a-si proteja prietenii, Sasuke a vazut-o vanata si ranita, cu parul taiat, iar plin de furie a vrut sa ii omoare pe aia. Cand Sasuke a fost la spital, am auzit, printr-un comentariu pe youtube, am aflat ca Ino l-a imbratisat, iar Sasuke i-a spus sa se dea. Iar cand Sakura l-a imbratisat a lasat-o. Cand Sasuke a plecat din sat, Sakura i-a marturisit adevaratele sentimente si i-a spus ca il va ajuta la razbunare, dar acesta nu a vrut sa ii puna viata in pericol, asa ca i-a multumit ca a avut grija de el si ca i-a marturisit adevarul in legatura cu acele sentimente, apoi a lovit-o incet, lesinand-o si a pus-o pe o banca. Am citit pe unele forumuri ca ar fi putut sa o sarute, dar nu se stie Sunt mii se momente, chiar si in misiuni. Cand au facut misiunea aceea de grad C, Sakura a inceput sa planga langa trupul fara viata a lui Sasuke, iar din aceasta cauza, Sasuke s-a trezit. Eu spun sincer ca acesti doi porumbei se cam ascund de camere. Totusi in shippuden nu se arata semne ca ei doi ar putea fi macar prieteni. Totusi se asteapta filmul Road to Ninja, unde in cateva videoclipuri se arata cum Sasuke ii da o floare Sakurei.

Rostul acestei intrebari este: credeti ca ei doi ar putea fi un cuplu? Chiar daca autorul acestui anim a spus ca nu vrea sa bage cupluri in acest anim.

Adica prin cele spuse mai sus tragem o linie mare si ne gandim ca ei doi tineau unul la altul. Cred ca si acum in shippuden Sasuke se gandeste la Sakura. Si in plus, si-a implinit un scop, parca mai era unul: refacerea clanului. Dar se stie ca pentru asta are nevoie de o fata >:. Dar este obsedat de razbunare.

Voi ce credeti? Aaa si daca imi puteti spune (daca ati vazut niste episoade care inca nu au aparut in Romania) ce se intampla pe viitor. Funda. ATENTIE: Vreau explicatii de la voi, iar daca nu puteti, hai treaca de la mine, puteti lasa si site-ul.tongue app. SCUZE de CaTEGORIE.,,

7 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Hai sa iti spun o chestie. In Shippuden Sasuke este malefic, dar malefic rau (ei bine, nu e intru totul vina lui). Sasuke a incercat sa o omoare pe Sakura cu sange rece. Lui nu mai ii pasa deloc de ea! Tot ce vrea este razbunare. Iar filmul Road to Ninja? Practic, acest film descrie un univers paralel, unde totul este pe dos. Sasuke e bun, Naruto e rau, Hinata e fitoasa si galagioasa, Ino este timida etc. Asadar, nu te poti lua dupa ce apare in Road to Ninja. Oricum, Sakura nu prea mai ar sentimente pentru Sasuke. As spune mai degraba ca s-a indragostit de Naruto. Pace! happy

| mony99debby a răspuns:

Si eu sunt un fan al lor. Asa ca acest film, cred ca este si un test sa vada parerea la mai multor fani despre cuplul lor. Vad ca ii apropie in film unde, da nu are legatura prea multa cu serialul dar poate ca este un test ca sa ii apropie in Serial

| ParadiseCaroline a răspuns:

WOWlaughingClar esti obsedat de anime.dar sincer exagerezi putini.Am vazut animeul acum cativa ani si in legatura cu plecarea lui Sasuke acesta nu a spus decat un multumesc dar nu a facut ca Sakura sa lesine, se vedea clar cum aceasta se uita dupa el si plangea. Poti sa urmaresti continuarea adica Naruto Shippuden doar ca vei fi dezamagit sa afli ca Sakura il uraste pe Sasuke si incearca sa il ucida dar intervine Naruto.In manga aceasta isi exprima sentimente fata de Naruto. Sunt numeroare filme pe care le poti urmari 3 din naruto si 4 din Naruto shippuden.

| papusika34 explică (pentru ParadiseCaroline):

Da, stiu, ca Sakura incearca sa-l omaore doar ca vroiam sa aflu mai multe :p. Meris oricum.

| Noctis a răspuns:

Mai demult eu credeam ca Sakura va fi cu Lee, Naruto cu Hinata, iar Sasuke cu Ino.

| Maryus88 a răspuns:

In final Sakura va ramane cu Narutowinking

| papusika34 explică (pentru Maryus88):

Esti sigur sigur? De unde sti?