| Trandafirii a întrebat:

de pe 2 pana pe 3 mai organizez o petrecere in pijamale, vom fi : eu 10 ani, sora mea 8 ani, verisoara noastra 6 ani, prietena noastra 10 ani, si eu cu sora mea inainte de cumparaturile pe care le vom face cu 100 lei, vom face lista de cumparaturi de petrecere, v-as multumi daca mi-ati face un program ex. (sa inceapa de la 12:00 pana la 20 :00 a doua zi, iar de la 13:00 la 14:50 mancati ) nu ca asa va fi, eu v-am dat un exemplu cum sa procedati, si sa-mi dati programul de petrecere intreg, cine raspunde correct la intrebarea mea este rasplatit cu

1 răspuns:
| TheRealDaniel a răspuns:

Daca este petrecere in pijamale nu se presupune ca trebuie sa si dormiti impreuna? eu iti recomand ora 17 pana a doua zi dimineata, puteti lua cina la ora 18.30 sau atunci cand se serveste cina la voi.