| Trandafirii a întrebat:

Sall TPU, organizez pe 1-2-3 mai o petrecere in pijamale, vom fi :
- Eu, (10 ani )
-Sora mea (8 ani)
-Verisoara noastra (6 ani )
- Prietena noastra (10 ani)
Si eu si sor-mea pe 1 mai la 10 dimineata facem cumparaturile pentru petrecere (singure) si o sa facem lista de cumparaturi inainte cu o seara!
- Ce mancaruri, muzica, filme, desene, lucruri seara, jocuri sa facem? Vreau sa-mi faceti un program ex. (ora, de la cat pana la cat aia, aia etc... apoi ce, ) cam asa! Cine respecte tot ce am intrebat este rasplatit cu fundita! happy

Răspuns Câştigător
| anyry a răspuns:

Va inbracati in pijama, radeti, va distrati, povestiti, va faceti manichiura, pedichiura, coafura, tratamente, barfiti, va uiti la filme de groaza, comedie sau de dragoste:X, karaoke, dans, concerte, va bateti cu pernele, rontaiti ceva(snacksuri, popcorn, pizza, sandwich-uri, dulciuri, prajituri etc... ce va place voua), ascultati muzica, va luati interviuri, va cunoasteti mai bine, inventati jocuri, va culcati tarziu, machiati pe cele care dormhee hee sau faceti farse... dar cel mai important, sa nu faceti foarte foarte mare galagie, daca nu vreti sa va scoata parintii afara si sa vina vecinii la voi.