| anonim_4396 a întrebat:

Luni urmeaza sa-mi scot aparatul dentar si abia astept doar ca nu stiu, ma va durea cand o sa il scoata? si cum o sa fie cand nu o sa il mai am? parca m-am obisnuit cu el.

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Pai,nu trebuie sa fii incordata sau fixata pe acel lucru, ca sa nu te doara.Trebuie sa fii mandra e acel aparat care ti-a imfrumusetat dintiisorii si la inceput o sa ti-se para ciudat dar te vei obisnui la un memont dat.Trebuie sa te asiur ca e mai bine fara el, dar oricum sunt sigura ca a fost de folos. In timpul scoaterii aparatului gandeste-te la tot ce-i bun si cum o sa arati mai bine fara acel aparatlove struck baftaa frumoasolove struckx