| NicusorYo a întrebat:

mie imi place de o fata de la mine din cartier[simt cu adevarat ca o iubesc]am tinut secret ca o iubesc[stia doar pretenu meu]dar dupa 1 luna i-a spus, si ea a spus ca nu ii place de minecrying, cum sa o cuceresc?
Rog SERIOZITATEhappy
Funditawinking

Răspuns Câştigător
| Crissa02 a răspuns:

Fi tu insusti si incearca sa te apropii mai mult de ea, arata-i ca inainte de toate puteti fi prieteni, nu se stie pe viitor ...cine stie ce se poate intampla...multa bafta:*

2 răspunsuri:
| Fr3shb0y a răspuns:

Pai sa fi tu insuti.Eu stiu invit-o la un suc, cuparai flori, ciocolata vezi tu.Aa si inca ceva esti sigur ca acela a fost raspunsul ei poate si prietenului tau ii place de acea persoana.

| freedomangel a răspuns:

Sa intri in vorba cu ea si sa ii demonstrezi ca ai lucruri in comun cu ea happy