| NicusorYo a întrebat:

mie imi place de o fata de la mine din cartier[simt cu adevarat ca o iubesc]am tinut secret ca o iubisc[stia doar pretenu meu]dar dupa 1 luna i-a spus, si ea a spus ca nu ii place de minecrying, ei ii place de altul, cum sa o cuceresc?
Rog SERIOZITATE,
funditawinking

1 răspuns:
| TheMitOfTheRedEyes a răspuns:

Eu iti spun sincer...ai putea incerca sa cauti pe cineva pe care placi dar si ea te place iar, daca aceea fata despre care vb nu te place inseamna ca nu te merita...cauta pe altcineva poate vei gasi ceva mai bun te pup:*