| sashamuff22 a întrebat:

TPU! Nu stiu unde sa imi tin ziua de nastere. Este in octombrie, implinesc 14 ani si locuiesc in Brasov. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Nu ştiam că ziua de naştere este ceva palpabil să o ţii în mână. Nu ştiu la ce te referi. Unde să petreci? încearcă în centrul vechi al Braşovului găseşti tu un restaurant. Sau la McDonald's că e mai ieftin şi majoritatea îşi fac zilele de naştere acolo copiii mă refer. Sau poţi chema prieteni/colegi la tine acasă sau într-un restaurant.