| astrixz a întrebat:

o persoana din lista mea de mess imi spune ca poate sa vada cu cine vorbesc,mai exact ma urmareste,de ce nici eu nu stiu,acum intrebarea mea este daca chiar poate sa vada acest lucru si daca da oare cum face asta,o fi yahoo vulnerabil dar ma gandesc ca nici chiar asa incat sa vada cu cine mai vorbesc! In plus mi-a spus ca a vazut toata lista de mess...dar daca ii dau ignor mai poate sa vada ceva? De aceea am apelat la voi, poate stie cineva sa-mi spuna ce se intampla, si mai ales daca este asa cum spune el! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Buna.
Nu, categoric NU are cum sa vada ce faci tu pe messenger, doar daca aceea persoana iti stie parola.
Sfatul meu: Schimba-ti parola si pune-ti una greawinking

| astrixz explică (pentru Lariiiiiiii):

Chiar am schimbat-o, si sper sa nu mai vada nimic! multumesc mult pt.raspuns!:*