| alex495 a întrebat:

Am un catea de talie mica la tara si a inceput sa aiba un comportament destul de ciudat. N are nici un an, insa am adus de acasa dupa ce vechea minge s-a spart, i am adus una de baschet dar n am avut cu ce o sa umflu, e mai molicica si a inceput sa calareasca mingea. Fuge dupa ea, musca din ea si apoi o calaraste. Cu ce a veche nu facea asa si era cam in acelasi stadiu. Se urca pe ea si o calaraste cateva sec si dupa o musca si dupa vreo 5 min iar face asa. Sfaturi? Adica ma asteptam la asta daca era caine.

2 răspunsuri:
| Alphahkbg a răspuns:

Cam prin 1984 se facea un studiu despre sexualitatea animalelor domestice si s-a aflat ca animalele domestice pot fi atrase si de acelasi gen sau rasa diferita(ex: Caine cu Pisica
Deciiii... poate este un caine intr-un corp de catea(lesbi)

| alex495 explică (pentru Alphahkbg):

Calareste o minge. As vrea solutii. Am vazut in filme caini de calareau picioarele la stapani. Cred ca asa a inceput. E cumva perioada de imperechere acum in martie? Eu stiam ca dupa un an se pot imperechea