| DebiiYT a întrebat:

Buna utilizatori TPU!
Am nevoie de porecle pentru numele Denysa sau numele Maryelena.
Raspunsul care imi da porecla primeste fundita.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Eu una cred ca poreclele luate din numele cuiva sunt banale.Prietenelor mele le spun Gicule,Ioane,Gheorghe,Bebe,Gagica,Corcodusa, Constantin/a, etc.(bine, asta depinde de dinamica grupului, noi suntem ca o familie ciudata care se injura si se bate mereu laughing )

Uneori totusi folosesc si Denu pentru o fatahappy

| Elena1102 a răspuns:

Deny, Dee, Denis, Denise, Denisuca, Denisoaia, Dede, Dedi, Dedya
Mari, Marinela, Măria, Maria, Elena, Ilenuca, Elenuca, Elle

| BeMine a răspuns:

Pentru Denisa:
-Deny
-Dee
-DeDe
-Dida
-Didu
-Dudu
-Denise
-Denisuca
-Deisy
-Dedy
-Eny
-Issa
-Dizzi

Pentru Marielena:
- Mary
-Ela
-Mara
-Mery
- Mely
-Marina
- Mariana
- Nela
- Maria
- Mari
- Mani
- Melisa

Sper ca ti-am fost de folos happy

| DebiiYT explică (pentru BeMine):

Ai niste idei tari! Imi poti spune cea mai misto porecla pe care o stii?(in afara de a ta),(nu conteaza de la ce nume vine)

| BeMine a răspuns:

@Maryelena1999

Cateva dintre preferatele mele sunt : Xana ( Roxana ), Lulu ( Liliana ), Tzitzi ( Tatiana ), Jeleu ( Georgiana)

| AAnnddiiccaa a răspuns:

Denysa - Denna, Deny, Den.
Maryenela - Mari, Madilena.
Sper ca raspunsul meu sa te inspire si sa imi dai fundita.