| anonim_4396 a întrebat:

Va rog citiți tot ce am de zis si la sfârșit spuenti-mi ce sa fac! Deci pe zi ne strangem pe o strada minim 12 copii gen de la 9-13 ani plus vreo 5-6 mai mari (14-16 ani) doar ca cu ei nu prea stam pentru ca ne jucam. Bun, cativa baieti se inteleg bine cu un tigan de 12 ani care vine mereu la noi dar eu cu inca vreo 3 fete si un baiat nu il suportam, pe noi fetele ne ameninta ca ne bate, face niste gesturi indecente de exemplu scoate limba si face ca si cum ar da limbi, ne ameninta ca isi da pantalonii jos si uneori chiar are tupeul sa ne atinga(mie mi-a tras un șut in fund, mi-a tras vreo 3 palme pana acum si m-a tras de par). Doar ca azi eu cu inca o fata ne-am certat super rau cu el pana ne-am prefăcut ca am sunat-o pe mama ei ca sa vina pe strada si sa se ia de el, dupa a plecat cu un baiat din gasca si acel baiat dupa ceva timp ne-a zis ca cica ii pare rau pentru ce a facut. Ramasesem decat eu cu un baiat care nici el nu il suporta pe tiganul ala doar ca tiganul ala, baiatul cu care plecase, 2 fete care nu il suporta dar nu se cearta cu el si fratele baiatului cu care eram(care il suporta si care sta cu el, are 15 ani) noi mergeam sa ne plimbam(decat eu cu baiatul care nu il suporta) si aia veneau dupa noi asa ca am început sa fugim si ne-am ascuns dupa 2 masini, tiganul ala l-a gasit pe prietenul meu asa ca ne-am ridicat si le-am spus ca vrem sa ne plimbam si nu vrem sa vina si țiganul(i-am zis pe nume dar aici nu o sa ii zic pe nume) si acsl țigan a început sa comenteze iar eu zambeam dar nu zâmbetul ala prietemos, zambetul ala "malefic" oarecum ca sa il fac sa se simtă prost si a inceput sa urle, sa sa ma injure ca cica rad de el etc iar eu nu ziceam nimic dar in continuare zambeam pana cand a zis "f***ți morții mă-tii" (va rog sa imi scuzati expresia dar asta a zis) si m-am enervat asa ca i-am zis acelasi lucru, bă... In momentul ala zici ca a turbat, si a inceput sa ma injure si mai rau, sa ma alerge si sa ma amenințe ca ma bate, a dat si cu palma dar m-am ferit si daca va intrebati, singurul care s-a bagat a fost baiatul cu care plecase atunci, acela a încercat sa il tina dar v-am zis, frate zici ca turbase deci nu a putut sa il tina, bine ca era baiatul de 15 ani pentru ca fugeam in jurul lui si ma puneam in spatele lui dar sunt dezamăgită pentru ca efectiv nu s-au bagat, eu tipam si fugeam dar ei nu se bagau, in fine, dupa ce s-a mai calmat mi-a zis "nu ma lua cu d-astea pentru ca a murit bunica" eu "si unchiul meu" el "nu ma intereseaza" si va dati seama ca m-am enervat mai rau pentru ca nu e prima oara cand ma injura de morți si el sa ma injure dar eu nu dar nu i-am mai zis nimic. Mi-e frica sa mai ies maine afara cu ei pentru ca o sa vina si el deci nu stiu ce sa fac. Intr-o seara s-a luat tatăl baiatului cu care voiam sa ma plimb pentru ca se ia de el mereu si o data a dat in el si i-a umflat buza, tatal baiatului i-a zis ca daca ma da in el ii rupe capul, asta i-a zis acum 2 zile si vedeto ca tot nu s-a potolit asa ca nu are rost sa ii chem pe părinții mei pentru ca oricum nu o sa se potolească, deci va rog spuneți-mi ce sa fac, pana la întâmplarea de azi nu mi-a fost frica de el chiar daca a mai vrit sa dea in mine dar azi chiar m-a speriat...

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu te mai duci acolo unde e el, simplu.

| Dariamariasjmj a răspuns (pentru Ineys):

Pai eu imi vad de treaba si ies cu singurii mei prieteni apropiați cu care imi petrec timpul super bine, problema e ca el vine la noi...