| KillMePlease a întrebat:

Care consideri ca sunt calitatile si defectele tale?

56 răspunsuri:
| LaughingKarima a răspuns:

Calitati? Nu le stiu. Daca ar fi sa mi le spuna cineva probabil as crede pe moment. Sunt putine probabil oricum.
Defecte? Prea multe. Dar iti spun doar unul : prea sentimentala.

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Calitatile ti le zic eu:
a)Inteligenta
b)draguta
3)slaninutzaa
Defecte:
1)nu le-am descoperit inca.laughing
Eee, vezii ce frumos am zis de tiniee?laughing)

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Imi place mult a 3, aia e adevarata.
Dar defecte am multe : sunt enervanta, ma ingrijorez prea mult, nu sunt flawless...si merge lista pana la mos slanina

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Si eu.laughing

| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

M-am gandit la o chestielaughing
Cum ar fi sa puna unu'/una o intrebare si sa ii raspunda un om (ca asa ii logic) si sa zica apoi,, intrebatoru' '' - nu te-am intrebat pe tinie laughing) (ma refer pe TPU)
O fi vazute de fiecare persoana diferit, dar eu am vrut sa aflu din punctul tau de vedere, ceea ce crezi tu. :3

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Presupun caaa....modestiaa...
Siii... A doua spune.o tu happy :3

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Dar m-am gandiit si nu stiiiiuuuu.sad
Nu stiu..Nesperietatea?laughing)))))))))))))))))))0 *ftw am baut prea multa pufuleti* laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Disclosure - Help Me Lose My Mind (Mazde Remix) laughing)
Haiii, spunee-mi, spuuneee-miii! :3

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Vaaaaai, domnule, ce ai zis tu!happy Mare poet, mare poet!

| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Piu Piiu Piiuu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Mi-a trecut prin minte, dar m-am gandit ca nu ai pe cine proteja si am zis ca mai bine zici tu decat sa zic eu lucruri fara sens :3 Piuu Piuuu Piiiiu *canteceelll*
Listenbee - Save Me laughing

| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Mdah... Bleaahhhhh, mi s-a facut greata...Eu nu mai mananc laughing straight face

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

1) Calitati: niciodata nu am putut sa raspund la intrebarea asta...Nu imi place sa spun lucruri bune despre mine in fata altora chiar daca sunt adevarate. Prefer sa le descopere ceilalti si sa ma informeze in legatura cu ele daca vor.
2)Defecte: foarte multe, probabil ti-ai dat si tu seama, nu are sens sa ti le enumar ca oricum le-ai aproba pe toatelaughing
Tal Bachman - She's So High ( she's sooo hiiighhh)

| KillMePlease explică (pentru DogMX):

Eu te-am intrebat care, nu cate.:3
Te-ai imbatat, cutulica? :3
https://www.youtube.com/watch?v=_ElORM9O-0U&app=desktop (sooo hiiighhhhhh)

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Da....Cum vrei...
Eu am vorbit foarte serios.
De ce as manca ceva ca sa imi creasca ceva?laughing Ii foarte bine asa, ca doar nu am 40 de ani si-mi si trebuie foarte mult.laughing)Daca asa o vrut Domnu' sa fiu, asa is...Si nu, nu am dat comanda de nimic.laughing Daca as fi dat comanda de ceva, ar fi fost ceva care nu are legatura cu prostiile din mintisoara ta laughing

| KillMePlease explică (pentru DogMX):

Uuuuuhhhh, ce nebuunnn eessstii, DogMX!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Https://www.youtube.com/watch?v=_ElORM9O-0U&app=desktop
Ascult melodia asta de o ora si nu m-am saturat :))
Okay, pretenash :))
Iti multumesc pentru sustinere! :3
,,'Cause shee's soo hiiighhh, she's soo loveelyyyy'' :)) :3