| florinvalentin99 a întrebat:

Cine crede că in 2012 vine sfârsitul lumii?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi amintesc ca aveam vreo 8 ani cand eram la bunici si citeam in ziar " peste 2 ani va fi sfarsitul lumii ", drace' au trecut aia doi ani si nu a venit nici un sfarsit.
Si chiar nu ii inteleg pe inteligentii astia care tot anunta sfarsitul lumii, din partea mea sa isi sape groapa si sa intre in ea, ca am eu o placere sa stau deasupra smug si sa arunc cu pamant.

| Auslesse a răspuns:

Sfarsitul lumii vine atunci cand vrea Dzeu...nu cand "prezic" altii...deci.

| LaNaibaa a răspuns:

Nu cred. Doar Dumnezeu hotaraste cand ca mor :X!

| oliviaa29 a răspuns:

E 2012. S-a intamplat ceva? Nu!

| PinkCupcake a răspuns:

Paii... deja suntem in 2012

| SweetFashion a răspuns:

Si ce legatura are sfarsitul lumii cu categoria asta? Oricum in fiecare an am auzit astfel de preziceri.Si,cum a zis PinkLove99, deja suntem in 2012.happy

| simona_4854 a răspuns:

Eu nu cred pentru ca mama a zis ca si in 2002 trebuia sa fie sfarsitul lumii si mutam intr-o zi canalele si am prins la stirile Protv ca a zis ca sfarsitul lumii s-a anulat cu 2000 de ani! Deci... funda?

| florinvalentin99 explică:

Bine zis. Te Felicit!

| petrus501 a răspuns:

Numai tu in orice caz...