| MinAh21 a întrebat:

Care e anime`ul vostru preferat? Ce v-a placut cel mai mult la el? Funda pentru cel mai frumos raspuns big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face Nu prea stie lumea semnificatia cuvantului "anime"
However... pai nu stiu daca am unul favorit sunt atat de multe...thinking
Cred ca iti voi povesti despre " Hell girl".A fost printre primele anime-uri pe care le-am vazut si in acea perioada ma asemanam putin cu unele personaje din episoadele anime-ului.
Viata mea era poate la fel de trista ca acum, dar traiam cu iluzia ca cineva ma va ajuta si pe mine si ii va face sa dispara pe cei care ma traumatizeaza.
Bineinteles ca nu s-a intamplat!laughing Insa, am urmarit fiecare episod cu mare atentie...imi placea si personalitatea lui Ai Enma, era atat de puternica si stapana pe sine si pe actiunile ei... ceea ce eu nu reuseam sa fac.
Sunt multe anime-uri in care m-am regasit si inca le mai vizionez online.
Sper sa mai avem ocazia sa discutam despre asta.
O seara frumoasa in continuare!

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu am un catelus, il iubesc foarte mult si e foarte afectuos. happy

| DayByDay a răspuns:

Inuyasha .

| bughy_1229 a răspuns:

Animalul meu preferat este leul
sau ma rog sunt felinele
si acum vrei sa aflii de ce.
pentru ca este un animal de obicei pasnic dar atunci cand este deranjat sau agresat stie sa infrunte orce incurcatura cu riscurile ei fireste dar dupa mine este chiar un exemplubig grin

| PikaRawrr a răspuns:

Itazura na Kiss.dar am vazut versiunea coreeana a dramei.Playful Kiss.a..da.ascult kpop^^