| alexaalexandraa a întrebat:

Care e regretul tau cel mai mare?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Regret ca traiesc intr-o epoca grea, plina de curve, lume nesimtita si faptul ca nu mai e cum a fost odata sa poti avea o familie linistita.

| alexaalexandraa explică (pentru mgtow):

Da, traiam intr-o epoca grea. Sunt multe curve, dar nu toate femeile sunt. Asa este, foarte multa nesimtire. Dar cum am spus, mai exista si oameni cu bun-simt. Mereu a fost asa, familii feicite sau familii care se destrama, din pacate. Mult noroc!

| Neimportant a răspuns:

Am un regret foarte mare, că nu am apucat să îi spun "Te iubesc!" unei persoane importante...

| alexaalexandraa explică (pentru Neimportant):

Niciodata nu este tarziuwinking. Si eu regret, ca nu am apucat sa spun'' Te iubesc'', dar la mine este alta poveste. happy

| Narfundo a răspuns:

Masturbarea. Da Misogin" masturbarea. ea este vinovatul curvelor de care zici si a tuturor falsilor din lumea asta.

| mgtow a răspuns (pentru Narfundo):

Masturbarea nu are treaba cu curvele, banii si proasta educatie primita de la parinti, nu-ti mai inventa istorii de masturbare.

| Iiiiioana a răspuns:

Nu regret nimic din ceea ce am facut pana acum pentru ca la momentul respectiv, a fost ceea ce am vrut sa fac. happy insa regret prezentul, aceasta lume plina de oameni invidiosi si inculti (unii dintre ei). nu acuz pe nimeni, dar lumea asta va ajunge foarte rau daca se continua asa.

| Unbearable a răspuns:

Este un regret. N-am putut sa-i spun tatalui meu la timp un,, adevar". Cand ma hotarasem in sfarsit sa ma destainui, el nu mai era. happy

| alexaalexandraa explică (pentru Unbearable):

Imi pare rau ca s-a intamplat asa.

| alexaalexandraa explică:

Si eu regret toate ceea ce regreti tu, sincer! Nu regret ca ai scris atat, poti sa mai scrii daca vrei happy. O zi frumoasa si tie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destule regrete...o sa iti spun cateva :

-regret ca lumea e asa de rea;

-regret ca nu pot fi mereu ew insumi;

-regret ca uneori trebuie sa fi alt fel pentru a nu fi critikat;

-regret ca nu pot spune ce gandesc pentru ca altora li se pare o prostie;

-regret ca nu ma pot exprima liber fara sa se uite cineva asa mai ciudat la mine;

-regret ca persoanele de treaba si cu alte calitati bune sunt desconsiderate si etichetate ca niste persoane ratate;

-regret ca exista asa de multa violenta;

-regret ca nu am reusit sa fiu fericita cu adevarat;

-regret ca am cateva dorinte arzatoare si nu am reusit nici acum sa mi le implinesc.

Ehhh si aici ma opresc... as putea continua, lista e destul de mare, regrete sunt multe. Nu pentru toti viata e asa roz si perfectawinking

Iti urez o zi placuta!

| alexaalexandraa explică (pentru anonim_4396):

Buna! Asa este, nu pentru toti viata este asa roz si perfecta, dar crede-ma ca si acele persoane au problemele lor, pe care noi nu le vedem si ni se pare ca ei duc o viata fara probleme. Nu regreta ca nu ai fost suficient de fericita, este timp. Iar acele dorinte arzatoare, poate o sa ti le indeplinesti. Fii optimimista doar si gandeste-te ca o sa vina ziua aia in care o nu o sa mai regreti. Poate atunci o sa regreti lucrurile care le-ai regretat la momentul respectiv si nu trebuiawinking Mult noroc si fericire iti doresc. Sa fii iubita! O zi placuta si tie!