| Clorox a întrebat:

Care este cea mai macabra frica a voastra?
In afara de moartea voastra sau a celor dragi...
Mie imi este frica de acceptare si de faptul ca nu o sa realizez nimic in viata, ca doar am sa fiu un om obisnuit care n-a facut niciodata nimic de folos si o sa fiu o povara pentru altii!
Scuzati-mi intrebarea, trec prin niste momente mai dificile si vreau sa aflu cine sunt si cine as putea sa fiu sad

Răspuns Câştigător
| HappyGirlIsHere a răspuns:

Interesanta intrebare. Ai dat dovada de mult curaj,caci adevarata provocare dupa mine nu este aceea de a-ti invinge frica (bine e si asta important),ci de a recunoaste de ceea ce iti e teama. Cat despre ce ai zis,nu vei ramane un om obisnuit care n-a facut nimic in viata,sunt sigura de asta. E normal sa iti pui astfel de intrebari,cum fac si eu de altfel. Si capul sus,ca vei trece si peste momentele mai dificile. Doar fii tu insati! Si daca vrei sa afli cine esti si ce ai putea sa fii,mai bine iti asculti inima! Si ca sa iti raspund, teama mea cea mai mare este ca, atunci cand voi avea un loc de munca si voi fi singura in lume ca sa zic asa, nu ma voi descurca, in sensul ca imi e teama ca lumea nu imi va intelege reactiile si interesele cu adevarat. Dar acum trebuie doar sa astept. Si tu mai bine astepti si vezi ce iti rezerva viitorul, crede-ma nu vei fi un nimeni. Vei fii un om minunat!

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ca o sa ramana Woanger pe viata la Arsenal si campionatul nu-l mai pup prea curand!

| T0T a răspuns:

De moarte și ceva de genul ce ai zis tu.

| Mayhem666 a răspuns:

In afara de frica pentru serpi si pentru paienjeni, mai am frica, ca nu o sa reusesc sa imi realizez visul. Ai nevoie sa vorbim, ca te vad cam deprimat? Intru diseara pe Facebook, sa fii conectat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Infrunta-ti aceasta frica si n-o lasa sa te "scufunde". Esti un om ca si noi toti ceilalti, doar ca esti unic in felul tau. Trebuie sa merge mai departe, sa treci peste aceste momente si usor, usor sa afli ce te pasioneaza si sa faci ceva la care te pricepi si care iti place. happy

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Și tu treci prin asta?! Am și eu probleme de genul, cât despre întrebare cea mai mare frică a mea este să nu se întâmple ceva celor dragi cum ar fi un accident, vreo boală sau moartea lor...

| Clorox explică (pentru FluturicaMicaMica):

Nu trec prin cine stie ce, sunt bine, doar am niste intrebari la care am nevoie de raspunsuri...

| LolaMona a răspuns:

Sa raman singura cu trei pisici

| Clorox explică (pentru LolaMona):

Priveste partea buna, o sa ai 3 pisici happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru LolaMona):

Cats&Coffee, Satan, Spells - All you need.