| anonim_4396 a întrebat:

Care este parerea femeilor despre barbatii epilati pe picioare? As vrea sa raspunda doar persoanele de sex feminin.

Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

Nu arată rau, nu aș avea nimic împotrivă. Mai bine decât păros ca o maimuță

23 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nici una.
Daca iti sta ok si e neaparata nevoie, de ce nu? Nu am nimic impotriva.

| Necunoscut112 a răspuns:

În general nu mă interesează ce fac alţii. Fiecare e liber să îşi facă propriile alegeri în funcţie de ce simte şi ce îi place. Eu personal NU simt atracţie pentru astfel de bărbaţi, dar probabil sunt şi femei cărora le plac.

| SandraEve a răspuns:

Nu as vrea langa mine un papusel care sta in baie cot la cot cu mine si folosim aceleasi creme hidratante laughing

| aXy99 a răspuns (pentru SandraEve):

N-a zis nimic de creme hidratante laughing
Asa arata barbatul ideal pentru tine? (curiozitate) https://imgur.com/a/yrKWBWR

| SandraEve a răspuns (pentru aXy99):

Nu stiu ce ai trimis tu acolo, dar prefer un barbat care sa ramana barbat. Vad ca a inceput procesul p*zdificarii barbatilor, nu vreau unul astfel. Sa raman eu fata in relatie totusi

| aXy99 a răspuns (pentru SandraEve):

Si faptul ca nu are par pe corp il face fata? Organele genitale au devenit irelevante? laughing
Cauta o lesbiana neepilata, ar fi acelasi lucru.

| SandraEve a răspuns (pentru aXy99):

Gusturile nu se discuta. Daca acel 99 vine de la 1999, e clar ca stau de vorba cu un copil si prefer sa opresc discutia aici.

| aXy99 a răspuns (pentru SandraEve):

Imi dai de inteles ca nici cu aritmetica nu stai prea bine.

| aXy99 a răspuns (pentru SandraEve):

Esti si foarte comica (si ipocrita). Acum vad ca esti nascuta pe 13.05. 1996. Diferenta dintre noi este de numai 2 ani si 8 luni jumate', asa de matura te crezi? laughing

| SandraEve a răspuns (pentru aXy99):

Daca tu crezi ca stau prost cu aritmetica e grav... Daca tu te crezi altceva decat un copil la varsta ta, e si mai grav. Legat de data mea de nastere, nu este cea corecta. Contul l-am facut cu cativa ani in urma pentru o anumita problema, nici nu mai stiam ce an mi-am pus. Diferenta de varsta dintre noi nu este mare, dar cea mentala este cu siguranta :*

| SandraEve a răspuns (pentru aXy99):

Si nu inteleg de unde atata indignare, rautate si superioritate din partea ta. Gusturile se doscuta, draga mea. Uite inca un motiv pentru care te consider imatura, lucru pe care mi-l confirmi cu fiecare raspuns dat.

| aXy99 a răspuns (pentru SandraEve):

Asa este, esti mult prea limitata, mai ai de urcat de la sol pana la firmament sa ajungi la nivelul meu. Si inca sunt modest.

| aXy99 a răspuns (pentru SandraEve):

De unde ai concluzionat ca sunt 'fata'? Te-ai orientat dupa opinia mea despre epilat? laughing

Off... uneori ma-ntreb de ce imi pierd timpul certandu-ma cu toti prostii pe internet, dar mereu sfarsesc la fel.

| SandraEve a răspuns (pentru aXy99):

Ah, esti baiat. Ok, deci de aici problema laughing)) am inteles. Deci tu te epilezi si te-a deranjat parerea mea. Ti-am depasit de mult nivelul, stai linostitwinking intelectual, spiritual, emotional. Dar tu poti crede ce vrei laughing

| aXy99 a răspuns (pentru SandraEve):

Iar tragi concluzii pripite. Te crezi prea inteligenta. Nu ma epilez, eram doar curios de motivul raspunsurile tale ignorante, acide, ingamfate, vanitoase.

| SandraEve a răspuns (pentru aXy99):

Nu ma cred, dar cand dau peste baietei ca tine cu nasul pe sus pana la cer nu ma pot abtine happy treci cu picioarele pe pamant ca nu esti buricul pamantului asa cum te crezi, un printisor care "sta sa isi piarda timpul nu toti prostii pe net"

| aXy99 a răspuns (pentru aXy99):

Parca incheiai discutia.

| deadhoe a răspuns:

Sunt ok, nu vreau sa aiba mult par ca o gorila

| Laila12Izabela a răspuns:

Niciuna,nu vad o problemă! E alegerea ta

| Jo17 a răspuns:

laughing nici una. Daca băiatului nu ii place parul de pe picioare e ok sa se epileze. Multi spun ca baiatul e gay daca se epileaza, dar nu e adevarat.

| aXy99 a răspuns (pentru Jo17):

Ce treaba are orientarea sexuala cu epilatul? laughing

| 2008anonim2008 a răspuns:

Fiecare om face ce vrea. Eu personal caut frumusetea de pe interior

| Ralucaaa289 a răspuns:

Personal nu mi plac.
Cum o femeie devine mult mai feminină cand are pielea fina si epilata, asa devine si un bărbat.e doar parerea mea