pupimik
| pupimik a întrebat:

Care este primul lucru pe care il faci cand te trezesti dimineata? big grin

68 răspunsuri:
| deutzapusa a răspuns:

Ma spal pe fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal, merg la baie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer care am 10 ani ma trezesc, ma duc la baie sa ma spal pe ochi si pe dintibig grin, mananc si pe urma plec la scoala...care o urasc!

| Sconcsiş a răspuns:

Adorm la loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ma trezesc...si apoi ma odihnesc putinbatting eyelashes

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Sting alarma de la telefon, si ma intorc pe partea cealalta big grinbig grinbig grin

| Butterfly_4858 a răspuns:

Avand in vedere ca eu in timpul noptii imi tzin telefonul pe silent, cand ma trezesc, primul lucru pe care il fac este sa ma uit la telefon sa vad ce mesaje am, beepuri bla bla.big grin

| val31989 a răspuns:

Ma gandesc ce voi face toata ziua