| anonim_4396 a întrebat:

Care este sarbatoarea voastra preferata? A mea Halloweenul Si o da urati vreo sarbatoare? Eu Urasc Valentine's day.Si in plus ziua mea e de Valentine's Day.

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

In mod deosebit imi place Craciunul. Nici eu nu sunt fan Valentine's Day.

| Purification a răspuns (pentru luiza):

Uneori ma dezgusta faptul ca sunt nascut de Vlaentine's Day, Niciodata nu-mi sarbatoresc ziua straight face Ma rog. dao naibii.Cea mai tampita zi

| Purification a răspuns (pentru Purification):

Valentine's Day*

| miki13 a răspuns:

A mea este Craciunul, dar si celelalte sarbatori imi plac.Nici mie nu imi place Valentine`s day.