| eurynomus a întrebat:

Care sunt subiectele voastre preferate de conversatii?

10 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Sexx :d

| morningstar a răspuns:

Amintiri, glume, retete, religia, proiecte.

| Gabyy32 a răspuns:

Tigari masini femeibig grin

| Mădă0611 a răspuns:

Viata si moartea big grin

| eurynomus explică (pentru Mădă0611):

Bune subiecte, vrei sa vb si cu mine despre un subiect asa profund? big grin

| Mădă0611 a răspuns (pentru eurynomus):

Nu. Daca voiam sa vorbesc cu cineva (sa ma lungesc la povesti), nu stateam pe TPU big grin

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu prea am aşa ceva, în general mă adaptez situaţiei şi vorbesc despre orice, însă îmi face o deosebită plăcere să vorbesc despre muzică, filme şi seriale.

| yknow a răspuns:

De obicei baietii!
Loke a Boss B|

| CookieMO a răspuns:

Imi place sa spun si sa aud bancuri.Dar sincer eu ma adaptez oricarui subiect, nu prea pot spune ca imi place un subiect anume.