Carui fenomen natural ai vrea sa ii fii martor si de cat de aproape?

130 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa fiu exact langa un curcubeu urias! laughing

| L1feDRAIN a răspuns:

Vorbind mai fantastic as vrea sa vad cu proprii ochi o hipernova si cum se formeaza o gaura neagra de la o distanta sigura.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Aurora boreala

| Doctorfishadi a răspuns:

Confluenta lui Solimoes si Rio Negro din America de sud.

| Hevnoraak a răspuns:

Dacă ar fi posibil aș vrea să vad cu ochii mei o nebuloasă.

| ubox7007 a răspuns:

Ba eu sunt singurul care vrea sa fie in mijlocul unei tornade intr-un tanc pe vreme de razboi, mai exact intr-o lupta de tancuri si sa supravietuiesc?

| IonutCG90 a răspuns:

Salut, la un curcubeu aș vrea să fiu martor, să fiu chiar pe el. Sau de ce nu pe un nor? big grin tongue...

| kyliejenner a răspuns:

Aurora boreala

| Andeuta a răspuns:

Aurora boreală si la o distanta la care sa am o priveliste de neuitat.

| anonima0101 a răspuns:

A fenomenului intitulat " mama " daca nu-i raspund la telefon. laughing

| BadAngel3 a răspuns:

Aurora boreală / polară. Cât mai aproape.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Un vulcan cand erupe dar sa fiu cam la 20 km dar sa vad foarte bine vulcanul

| BlitzLikeXd a răspuns:

Cutremur de 5 grade pe scara ritcher

| CezaraEM a răspuns:

Aurora Boreala este foarte spectaculoasa! :-x

| CezaraEM a răspuns:

Aurora Boreala de la o distanta foarte apropiata! E foarte spectaculoasa si superba! :-x :-)

| Rainmaker a răspuns:

As vrea sa vad aurora boreala.Cred ca este un spectacol unic sa fii martorul unor nopti transformate in zi!

| Ch0co a răspuns:

O tornada, dar nu foarte aproape

| Crainstorm20 a răspuns:

Eruptie vulcanica, distanta 1 m :-)

| Адина a răspuns:

Sfârsitul lumii happy tongue.

| Seijūrō a răspuns:

Fulgerul chiar langa mine happy

| Andrei123654789 a răspuns:

As vrea sa pot vedea de aproape contopirea a doua Gauri Negre..probabil unul dintre cele mai violente evenimente din Univers, dupa Big Bang.

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Mi aș dori sa fiu martorul caderii unui asteroid de dimensiunile celui de acum 65 mil.ani din penisula Yucatan, care a exterminat orice fiinta mai mare de 2 kg, inclusiv a dus la disparatia dinozaurilor!

| intrlp a răspuns:

Sa ma aflu in mijlocul unei tornade de foc cu o sabie in mana sinsa strig traiasca Romania.

| emignon a răspuns:

Aurora boreala

| bibi518 a răspuns:

O tornada happy
Nu stiu de ce dintotdeauna mi-am dorit sa fiu intr-o tornada, dar fara ca ea sa ma omoare laughing

| hamsterita29 a răspuns:

Eruptie vulcanica

| eXtremeAdy a răspuns:

As vrea sa fiu afara si sa privesc o eclipsa totala de soare, am fost prea mic cand a fost ultima eclipsa totala de soare la noi

| Laurentiu017 a răspuns:

Aurora boreala, eclipsa de Soare si de Luna.

| RespiraSiInspira a răspuns:

Ploaie de peste, normal :3

| Rauldor a răspuns:

Ploaia de stele, aurora boreală.