Carui fenomen natural ai vrea sa ii fii martor si de cat de aproape?

130 răspunsuri:
| nouatigaraelectronica a răspuns:

O tornada de gradul 5. Daca este posibil, la cativa zeci de metrii distanta. Bineinteles, intr-o masina cum au baietii de la National geographic.

| ANDA135 a răspuns:

AS vrea sa vad tsunami sau un vulcan explodand dar sa fiu departe de ele!

| deny2002 a răspuns:

Aurora boreala foarte aproape

| ByaBii a răspuns:

La un cutremur ^.^.

| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Aurora Boreala

| Agenta000 a răspuns:

AURORA boreala! Cat mai aproape!

| Agenta000 a răspuns:

Un curcubeu frumos!

| Henriette1165 a răspuns:

Aurora Boreala love struck

| Xela90 a răspuns:

Eu as vrea sa fie bine in lume, nu lumea cu idei bolnave si sa sperie lumea cu videoclipurile alea...

| RickGrimes a răspuns:

Eruperea unui vulcan, cat se poate de aproape sau Tsunami.

| AalLeExX02 a răspuns:

As vrea sa fiu martor la acel fenomen (nu e natural), cand nu va mai exista hotie in lume si toata lumea sa fie sincera.

| Anonim13912 a răspuns:

O eruptie volcanului din Pompeii!

| AnimeKing a răspuns:

Aurorei australe.

| AnimeKing a răspuns:

Am uitat să răspund la a 2-a întrebare: de oriunde.

Răspuns utilizator avertizat
| Terminator97 a răspuns:

Un meteorit foarte aproape de pamant sau un fulger global/sferic, incarcat cu energie de 5000 kW. big grin

| Neagug27 a răspuns:

Eclipsa de Luna.

| Flav1a a răspuns:

Eruperea unui vulcan, de la 50 de metri tongue

| Elisabitaaa a răspuns:

Cu siguranță TSUNAMI

| Grigore_Denisa_1983 a răspuns:

Aurora Boreala!

| Andrei02132 a răspuns:

Tornade la o distanta mare. Eruptia unui vulcan tot la o distanta mare... sau Aurora Boreala la o distanta mica.

| WalleWalls a răspuns:

Unei tornade.

| Noonehereyet a răspuns:

Bataie intre unicorni! :3

| Noonehereyet a răspuns (pentru Noonehereyet):

Glumeam, cred ca eclipsele de soare si de luna, dar ce-l mai mult ploaia de stele.

| Mircea23592071 a răspuns:

Aurora boreală/ polară. Cât mai aproape!

| AlexGaming a răspuns:

Eclipsa de soare

| DomnulPinguin a răspuns:

Aurora Boreala

| amysavca a răspuns:

Nu stiu,, cerd aurora boreala

| Desteapta21 a răspuns:

As vrea sa fiu martora la un uragan sau la o furtuna din desert.As vrea cel putin 1 metru.Sa vad si sa simt senzatia de furtuna.

| t5h5Andreeahhrth a răspuns:

Paiii, pe 27 august se anunta ca se vor vedea 2 luni pe cer, deoarece planeta Marte va fi mai aproape....nu stiu daca sunt doar niste zvonuri, dar sper sa fie adevarat :-D

| zNetII a răspuns:

Vulcan