| Deea_8855 a întrebat:

Ce asi putea face ca sa castig bani? PS: am 13 ani big grin

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să asculți de părinți, ei sunt sponsorii tăi.
Pa, pa.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite aici: http://www.prizee-jackpot.com/? parrain=4d982e9a9c4f7f5262010000

| ionutzul31 a răspuns:

Pai nu prea ai cum, decat daca ii castigi intr-un mod...nu tocmai legal.Intelegi?winking

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Daca vrei te inscriu ca repr la lady's

| mytzzy_8364 a răspuns:

Buna
Eu am 13 ani la fel ca tine si sunt reprezentant lady's.Adica castig ceva banii si nu e cinestie ce de facut decat sa dai catalogu si sa ai comenzi daca vrei sa stii mai multe uite id meu: mytzzy.mytzzu te astept

| sibiuavon a răspuns:

ADD:sibiuavon

| Andux a răspuns:

Ai putea sa te faci reprezentata la Avon sau alte firme care au nevoie de asa ceva.
Daca ai putina experienta [ Nu stiu sigur] ai putea sa faci piercingurihee hee. [ Dar nu te sfatuiesc]
Sauuu, sa imparti pliante, la o anumita firma, normal ca sa poti castiga si bani!:***
Te puup:*.

| dreamhigh a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. La 13 ani nu prea ai cum sa ai venituri proprii...Iti dau un sfat,incearca sa te lipsesti de la alte lucruri importante, haina temporara adica de exemplu daca vrei sa iti cumperi azi o bluza frumoasa neaparat, pastreaza banii pentru mai tarziu.PS: strange bani la pusculita mai binezis.Asa ai un castig destul de bunicel cand ai banii pe mana ta. :* Funda?batting eyelashes