| DeViL101 a întrebat:

Ce ati face daca ati avea 10 milioane de euro? Tot cum ati vedea voi vitorul vostru, traiul care lati duce sau ce ati face cu bani?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

M-aș muta acolo.
http://postimg.org/image/upg7ynpor/

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

As baga toti banii in tehnologie, visul e sa fac robotii precum oamenii si sa putem coexista intro realitate virtuala cu toate simturiile, sa invingem moartea, poate nu ar fi de ajuns dar e un inceput, desigur ca as calatorii in toata lumea, as da toti banii la saraci ca dincolo nu duc nimic cu mine

| neutrino a răspuns:

Asa de departe nu m-am gandit: planurile mele s-au oprit la 9 milioane.

| OldSoul a răspuns:

Daca asi avea bani astia in primul rand as dona o parte din ei, intre 10 si 25%.
As constui cateva case, astfel incat sa am toate persoanele importante aproape, le-as da si cate o masina.
Eu unul mi-as face o casa, mi-as lua 2 sau 3 masini, 1 din ele sa fie un Ford Mustang 69.
Asi deschide o mica afacere si restul i-as pastra pentru cauze nobile, si eventual zile negre.

| aXy99 a răspuns:

Mi-as cumpara o casa frumoasa, o masina faina si as calatori in niste tari in care as vrea sa merg de ceva timp. Restul ori ii investesc intr-o mica afacere, ori ii pun in banca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as cumpara un OZN, l-as vinde la tigani pe 5 lei si mi-as lua un chebab.

| IDede a răspuns:

Mi-as deschide o afacere si mi-as indeplini visurile si placerile la care nu am avut parte. Iar daca afacerea mea ar fi una de succes, as dona bani si as face cazuri de caritate. Imi place faptul ca pot ajuta si cred ca asta as face. Dar sigurat prima data as deschide o afacere.